У період жорстких карантинних заборон, мабуть, навіть самий закоренілий соціофоб та закінчений інтроверт, що раніше тижнями міг просидіти вдома, рветься вийти на вулицю, старанно обходячи закон. Воно й не дивно, адже заборонений плід – самі знаєте…

На кому ошийник – той і собака: римський лайфхак

З ким тільки не гуляють італійці, щоби хоч трошки вдихнути свіжого повітря. Ось і римських карабінерів чекав неабиякий сюрприз – представники влади виписали штраф 60-річній мешканці міста за порушення правил загальнонаціонального карантину, передає Corriere della Sera у вівторок, 14 квітня.

Видання зазначає, що правоохоронці помітили жінку, яка неспішно прогулювалася вулицею, а коли вони зажадали пояснень, сеньйора заявила, що вийшла вигуляти свою черепаху. Це переповнило чашу терпіння поліціянтів і вони виписали винахідливій дамі вагомий штраф.

За даними на 14 квітня, в Італії налічується 159 516 заражених осіб. Померли – 20 465 людей з підтвердженим діагнозом «коронавірусна пневмонія», за добу цей показник збільшився на 566 позицій. За 24 години до того число померлих носіїв вірусу збільшилося на 431 особу. Кількість підтверджених випадків коронавірусу стала більшою на 3 153 (за день до того – на 4 092).

Враховуючи ситуацію, назріває питання – а чи таким вже важливим для черепахи був той променад?

Коментарі