Схоже, у цьому році, відпочинок у горах опиниться під забороною – у будь-якому випадку новорічні канікули точно не будуть настільки веселими, як раніше. Наразі уряд Італії проводить бесіди з посадовцями Австрії та інших держав, що завжди популяризували гірськолижний відпочинок, на предмет закриття відповідних трас, щоб унеможливити розповсюдження Сovid-19 за рахунок блокування туристичних переміщень.

Туристична галузь у розпачі

Римський часопис La Repubblica говорить про те, що прем’єр-міністр та інші посадовці схиляються до закриття гірськолижних курортів Італії аж до кінця січня. І це у випадку, якщо показники заражень підуть на спад. Якщо цього не станеться, термін буде подовжено.

Уряд сподівається, що до цього часу почне діяти кампанія по вакцинації населення, яка повинна зупинити пандемію. При цьому посадовці вирішили, що незалежно від кількості інфікованих, на свята всі магазини будуть працювати до десятої вечора, щоб уникнути небезпечних стовпотворінь.

Пропозиція італійського уряду закрити гірськолижні траси прийшлася не до смаку тим, хто працює у туристичній галузі, адже бізнес мав велику надію на новорічні свята. Оскільки дана сфера досі не оговталася від першої хвилі пандемії, багато хто вважає, що подібних обмежень вона просто не витримає. Поки що Німеччина, Австрія та інші країни, де є гірськолижні курорти, віддають перевагу більш суворим обмеженням прямо зараз, таким чином маючи надію, що до свят ситуація хоча б не погіршиться. Отже, це дасть можливість вижити туристичній галузі.

Коментарі