Сьогодні, 19 червня, у Мілані, на П’яцца делла Скала пройшов велелюдний мітинг у не зовсім звичному форматі. Його учасниками стали ресторатори та працівники податкової служби. Вони протестували проти податків, плата яких наразі, в умовах гострої економічної кризи, абсолютно нереальна для більшості представників бізнесу.

Ні – велодоріжкам і податкам, так – реальній допомозі

Міланські ресторатори в п’ятницю, 19 червня, провели біля будівлі міської мерії акцію протесту, в ході якої дружно опустилися на коліна. Вони відзначили, що робота майже всіх підприємств протягом трьох місяців була частково або повністю заблокована, і попросили надати галузі підтримку, зокрема, не стягувати з рестораторів податок на вивезення відходів, а також плату за оренду міських земель терміном до 2021 року.

Частина плакатів протестувальників була звернена до мера міста Джузеппе Сали – його закликали в період кризи і закриття багатьох підприємств зосередити свої зусилля не на збільшенні кількості велодоріжок у Мілані (як це відбувається зараз), а на чому-небудь більш насущному. Також колінопреклонені мітингарі закликали згадати тих, хто за останні місяці в умовах відчаю і безвиході скоїв самогубство.

Коментарі