Всесвітньо відома флорентійська галерея Уффіці – один з найстаріших музеїв Європи. До пандемії вона також була найбільш відвідуваною. Наразі, коли карантинні обмеження у державі майже зняті, керівництво галереї Уффіці вирішило дещо змінити концепцію її роботи.

Музей у кожному селі

Адміністрація галереї Уффіці прийняла рішення демонтувати мистецькі шедеври та відправити їх у подорож по всій Тоскані. З боку це видається дивним, але тільки на перший погляд! Справа в тому, що туристи, які у буквальному сенсі зголодніли за враженнями, масово кинулися до Флоренції та інших туристичних центрів, та почали їх наводнювати. Оскільки коронавірус повністю так і не відступив та продовжує свою ходу планетою, ситуація видається доволі небезпечною.

Щоб уникнути такого скупчення, мистецькі шедеври галереї Уффіці рівномірно розподілять по усім населеним пунктам Тоскани, навіть невеличким містечкам та селам. Таким чином, туристи не будуть наповнювати виключно великі міста, де зосереджено багато музеїв та галерей, а роз’їдуться рівномірно по всій країні. Влада вважає цей формат відмінним виходом із положення, який не суперечить підняттю туристичної галузі та виведенню її з кризи. Добре, якщо б цю концепцію підхопили також інші музеї.

Коментарі