Дирекція музеїв Ватикану прийняла рішення продовжити тимчасове закриття цього всесвітньо відомого історично-релігійного комплексу. Поки що названо термін до 15 січня. Подібне рішення було прийнято під впливом нових мір уряду Італії, спрямованих на стримування розповсюдження Соvid-19.

До 15 січня – туризму зась!

До вказаного терміну не будуть працювати не тільки Ватиканські музеї, а взагалі повинна бути призупинена будь-яка туристична, музейна, культурна діяльність у комплексі папських вілл літньої резиденції Кастель-Гандольфо під Римом.

Якщо квитки вже були замовлені або куплені, то громадянам не доведеться навіть нікуди звертатися – кошти повернуть автоматично, а бронь скасують.

Місяць тому дирекція Ватиканських музеїв прийняла рішення про їх закриття з 5 листопада до 3 грудня. Цей крок було зроблено після підписання прем’єр-міністром Італії Джузеппе Конте урядового декрету про введення нових заходів, у зв’язку з епідемією Соvid-19. Між іншим даний документ передбачав тимчасове закриття музеїв та виставкових залів на території всієї Італії. У четвер Конте підписав новий декрет, спрямований на стримування розповсюдження коронавірусу на період різдвяних та новорічних свят.

Коментарі