Вчора, 8.01.2021 року, у річці Тибр поблизу Риму було знайдено тіло 58-річної жінки. Як згодом з’ясувалося, це була українка, що довгий час жила та працювала в Італії. Чи сама жінка вкоротила собі віку? Або подію треба трактувати як вбивство?

Гіркий заробіток: що сталося з українкою

Спочатку правоохоронці не могли встановити особу потопельниці, тому що тіло майже розклалося. Але згодом виявилося, що загибла – 58-річна жінка, яка два десятка років проживала у Італії та працювала доглядальницею. Поліції вдалося ідентифікувати тіло завдяки тому, що жінка колись мала справу з правоохоронцями у зв’язку з оформленням виду на проживання у Італії, тому відбитки її пальців були наявні у картотеці.

Наразі відомо, що жінка проживала в Кастель-Вольтумо, біля річки Вольтерно, що в регіоні Кампанія. Яким чином тіло знайшли більш ніж за 200 кілометрів від місця проживання потопельниці? Скоріш за все, його віднесло сильною течією.

Про те, що жінка пропала, сповістив її згорьований син, причому ще у середині грудня. Оскільки ознак насильницької смерті на тілі нещасної не знайдено, причину загибелі правоохоронці поки що встановлюють. Залишається тільки гадати, що сталося з українкою насправді…

Коментарі