Між Лігурією і Тосканою обвалився міст через річку Магра. Обвал стався на провінційній дорозі Sp 70, яка з’єднує село Санто-Стефано Магра у провінції Ла Спеція в регіоні Лігурія та Альбіано Магра, частину муніципалітету Аулла в провінції Масса-Каррара, у провінції Тоскана.

Обвал стався близько 10:30 сьогоднішнього ранку. Тривогу жителів району викликав величезний гуркіт, після якого відбувся обвал мосту. Міст обвалився по всій його довжині – близько 250 метрів і розвалився на кілька ділянок. На місці обвалу – сильний запах газу. Хмара пилу покрила долину річки Магра, над якою проходив міст, який ще минулого року викликав занепокоєння щодо тріщини.

На місце події швидко прибули кілька бригад пожежників та карабінерів, які з’ясовують причини та факти обвалу. Від мосту на державній дорозі 330 не залишається нічого, що перетинає річку Магра.

Згідно з першими зробленими фотознімками, на мості знаходилося два транспортних засоби, включаючи фургон кур’єра Бартоліні, який перетинав віадук. Як відомо, і водій, і інший колега змогли вийти з транспортного засобу. Травмованого поліцейського доставлено вертольотом до лікарні Сізанелло в Пізі. На щастя травма не несе загрози життю.

Припускають, що причиною обвалу міг стати вибух через витік газу, який проходить через труби під мостом, оскільки в усьому районі відчувається сильний запах газу.

Міст знаходиться в Тоскані, але він є дуже важливою ланкою для всієї Ла Спеції. Його обвал створить серйозну проблему у сполученні між Лігурією та Тосканою.

Коментарі