Головний символ північної столиці Італії – Міланський собор, у четвер знову відкрив свої двері для туристів та городян. Сталося це після трьохмісячної перерви, яка була пов’язана з надзвичайними заходами, ініційованими італійською владою по причині коронавірусної пандемії. Враховуючи ситуацію, подія стала довгоочікуваною і радісною для багатьох прихильників мистецтва, історії та архітектури.

Четвер, 11 лютого: час X настав!

Відвідування кафедрального собору Мілану відновилося у четвер зранку. Поки що всесвітньо відому пам’ятку можна роздивитися виключно у будні дні з 10-ї ранку до п’ятої вечора. Але відмінність порівняно з минулими часами є, і вона суттєва. Справа в тому, що квитки наразі не можна придбати у реальному часі – тільки на офіційному сайті собору, де доступне бронювання. Слід зазначити, що екскурсійним групам, які відвідують пам’ятку разом з гідом, надається 20-відсоткова знижка.

Нагадаємо, що Міланський собор був зачинений для публіки з 5 листопада 2020 року. Проте, віряни могли прийти сюди, щоб помолитися та висповідатися. Згідно з рішенням влади Італії, з 1 лютого більшість музеїв країни були знову відчинені, але, як і Міланський собор, закривають свої двері у вихідні дні.

Коментарі