Мілан – дуже гарне місто, багате на історичні, архітектурні та культурні скарбниці, які можна  вибирати довго, смакуючи кожну пам’ятку. Але не єдиним Дуомо живий Мілан – є у ньому і гастрономічне диво, назва якому панцеротті. Це невеличкі традиційні пиріжки, які з певною натяжкою можна вважати версією кальцоне – закритої піци. Італійці їх просто обожнюють, тому біля панцеротій нерідко вишиковуються величезні черги.

Робимо із їжі культ: чарівні та звабливі панцеротті

Традиція пекти панцеротті з’явилася у центральній та південній Італії, а саме в Апулії. Порівняння з кальцоне доречне до певної міри, адже тісто у приготуванні цих смачнючих пиріжків використовується виключно м’яке.

Найпопулярніша начинка з томатів та моцарели. Але не завжди – подекуди можна скуштувати шпинат, кукурудзу, шинку або цибулю. Останню для цієї мети обсмажують у оливковій олії і приправляють каперсами та анчоусами. А ось гриби нерідко змішують із хлібом – така начинка для панцеротті дуже схожа на ту, яку в Італії використовують для фарширування болгарського перця.

Давно доведено: перед соковитими міланськими панцеротті не може встояти ніхто: ні суворі офісні клерки, ні красуні на високих підборах, ні поважні літні сеньйори, ні туристи, які зовсім не проти перехопити смаколиків на бігу.

Коментарі