Мер Мілану Джузеппе Сала зустрівся з прем’єр-міністром Джузеппе Конте під час саміту в столиці Ломбардії. “Я сказав йому, що довіра до мерів ніколи не втрачається, – пояснив він, – і попросив бути поступливішим по відношенню до родин, щоб допомогти їм у цій фазі”.

“Мілан бажає перезапуститися з належною обережністю. Важливо розуміти, що існує ризик відновлення інфікування”, – повідомив керівник Мілану. Мер столиці Ломбардії Джузеппе Сала виступив перед журналістами, пояснивши свої думки щодо відновлення частини заходів у місті, де на даний момент триває зафіксованість більшості нових випадків коронавірусу на регіональному рівні. Згідно з останнім бюлетенем, у провінції Мілан було 18599 підтверджених випадків (+188), з них 7 867 у місті (+79).

Вчора ввечері перший громадянин Мілану зустрівся з прем’єр-міністром Джузеппе Конте під час його першого візиту до Ломбардії за два місяці від початку надзвичайної ситуації з коронавірусом.

“У Мілані справжнім перезапуском будуть послуги, заплановані на 18 травня, – пояснив Сала. – Велику стурбованість у мене викликає транспорт. Згідно з даними, переданими Регіоном, у нас було трохи більше 1100 офіційно загиблих від Covid. Інфікованих набагато більше, ніж 7 600”.

Під час зустрічі з прем’єр-міністром Сала наголосив, “що довіра до мерів ніколи не втрачається , тому що об’єктивно ми торкаємось проблем своїми руками, розуміємо потреби, ми – фігури, які бачать громадян як їх справжні співрозмовники. Ми продовжуємо. Що можемо зробити, ми це зробимо. У нас є два макро важелі: зібрати ораторів, чудову міланську волонтерську систему, так що з середини червня з’являться можливості приймати дітей, які цього потребують Ми називаємо це “літньою школою”, але більше, ніж навчання це буде гра, розваги під відкритим небом. Я попросив президента Конте допомогти у цій фазі. Я думаю, що це дуже важливо для Мілану, де ми маємо 120 тисяч сімей з дітьми до 14 років”.

Коментарі