Влада Італії відчайдушно намагається подолати згубні наслідки пандемії, які у першу чергу зачепили туристичний сектор країни. Саме тому зараз у тренді креативні ініціативи, адже тільки вони здатні врятувати державу від економічного колапсу – треба завважити, що на туризм відводиться 13 відсотків Національного валового продукту.

Даріо Нарделла наразі екскурсовод

Мер Флоренції відважився на нетривіальний крок, щоб повернути довгоочікуваних туристів та вдихнути життя у прекрасне місто, внесене до списку ЮНЕСКО. Даріо Нарделла зголосився особисто проводити екскурсії для іноземців – так він воліє підтримати 20 000 громадян, зайнятих у туристичній індустрії.

Перший вихід мера у цій незвичній якості вже відбувся – нещодавно він провів екскурсію по місцевим музеям для французьких гостей. Слідом за посадовцем на подібні зміни зголосилися інші celebrities, наприклад, Карло Конті та Кьяра Франчіні – відомі у Італії телеведучі. Всі разом вони вважають, що це допоможе Флоренції у нелегкі часи та знову перетворить її на туристичний центр, висвітливши місто з незвичайного ракурсу.

Ще одна інновація від флорентійського мера – так званий золотий флорин, який буде подаровано кожному спонсору, що зголоситься допомогти історичному місту.

Коментарі