У італійському місті Бріндізі сталася надзвичайна подія – восьмеро дітей із однієї сім’ї майже одночасно захворіли на Сovid-19. Оскільки наразі у розпалі пора навчання, хворим найбільш важко не лікуватися, бо симптоми недуги у них незначні, а вчитися, адже вихід в інтернет із однієї локації для такої кількості людей виявився справжнім випробуванням.

Десять хворих та один роутер

Місцеві ЗМІ повідомляють, що восьмеро дітей віком від шести до 18 років захворіли на Сovid-19, тому, звичайно, мають сидіти вдома. Таким чином, на певний час їм стане у пригоді дистанційна освіта. На щастя, симптоми коронавірусу у постраждалих виражені не яскраво, тому діти не були госпіталізовані. Але з’явилися інша проблема: як вісьмом школярам одночасно вийти у Мережу для прослуховування та вивчення уроків?

Голова сімейства працює у місцевому центрі по прийому мігрантів, а його жінка – у поліції. Всі вони разом з дітьми повинні знаходитися вдома, тому очевидно, що десятьом людям налагодити якісний зв’язок з навколишнім світом, маючи на руках єдиний Wi-Fi-роутер, доволі важко.

Батьки розповіли, що першим захворів старший син, після чого він заразив інших. Щоб повністю забезпечити сімейство гаджетами, довелося звертатися за допомогою до знайомих, у заклад навчання, а також купувати дещо самим. Як би там не було, зараз діти безперешкодно лікуються та навчаються.

Коментарі