Острів Бурано – атмосферна та неповторна місцина Венеції. Його різнокольорові вулички, лялькові будиночки, яскраві квіти на підвіконнях вселяють надію на краще та роблять життя цікавішим. А яке гарне в Бурано мереживо!

Ароматні буранеллі та божественне мереживо: принади острова Бурано

Щоб добратися до цього невеличкого острівця, на якому розташований один із кварталів Венеції, доведеться скористатися послугами водного трамваю номер 12. Але спочатку необхідно дістатися до острова Мурано – того самого, де виготовляють найзнаменитіше у світі скло. А вже звідти два рази на годину відходить зручний трамвайчик до Бурано.

Якщо звернутися до цікавих фактів, то треба сказати, що нікому не вдасться побачити тут ні єдиної сірої будівлі, навіть державного та адміністративного значення – всі вони пофарбовані виключно у яскраві кольори. Завдяки чому з’явився цей феномен? Подейкують, що таким чином рибалки краще знаходили дорогу додому.

Чим ще знаменитий цей скромний острівець? Люди тут живуть досить спокійно і по-домашньому, в основному зароблячи риболовлею. На березі навіть спеціально встановлено скульптуру гарної дівчини, що символізує собою дружин моряків, які чекають своїх чоловіків із моря.

Ключовим ремеслом острова Бурано є венеціанське плетиво. Тут навіть організовано музей подібних виробів. Крім того, всюди повно невеличких сувенірних крамничок, де можна придбати гарні серветки, прекрасні скатерті та ошатні хустки ручної роботи.

І останнє, що прославило цей благодатний острівець на весь світ – печиво буранеллі – традиційні смаколики, якими жителі із задоволенням пригощають гостей міста.

Цікаво, якщо б була така можливість, який колір будиночку вибрали б ви?

Коментарі