Облава в епоху пандемії об’єднує два далеких міста – Палермо та Мілан, які в даному випадку стали епіцентром інфікування мафією. Заарештовано вдову та дітей колишнього боса.

Сицилійський клан Аквасанта мав глибоке коріння в столиці Ломбардії. Сьогодні раннього ранку спеціальним підрозділом валютної поліції, Guardia di Finanza, координованим DDA Палермо, проведена операція із затримання мафіозних дійових осіб. Здійснено 91 арешт із запобіжним ув’язненням клану Фонтана-де-Аквасанта, пов’язаного з Тотто-Рійна із Cosa Nostra та Ломбардією.

У Ломбардії заарештували братів Гаетано, Джованні та Анжело Фонтана. Під час обшуку в будинку Фонтана виявлено скарбниці грошей та коштовностей: майно не відповідало задекларованим низьким доходам.

Брати Фонтана фактично перенесли своє місце проживання та економічні інтереси до Мілана. Разом із ними діяли колишній конкурент “Великого брата 10” Даніеле Сантоянні і міланський бухгалтер Паоло Ремо Аттіліо Котіні.

У Палермо Фонтана курував традиційні джерела фінансування Cosa nostra, засновані на вимаганнях, сфальсифікованих перегонах на бігових трасах Сіракузи та на півночі, в Турині, Вільянова д’Альбенга, Мілані та Модені. Діяльність велася під контролем кооперативу, який працює в Суднобудівництві. У Мілані зароблені таким чином гроші перевозилися в наплічниках і повторно використовувалися в прибутковій діяльності, такій як маркетинг кавових стручків і капсул. У Мілан задля кращого контролювання діяльності переїхали брати Гаетано, Джованні та Анжело Фонтана – 44, 42 та 40 років, їх сестра Рита та їхня мати Анжела Тересі. Заарештовані усі четверо – діти боса Стефано Фонтана і його вдова Тересі.
Фонтана використовує компанії у глибоких фінансових труднощах, щоб проникнути в них і захопити. У ситуації з пандемією вони могли спробувати скористатися економічною кризою, щоб захопити інші компанії.

Серед оборудок, у яких були відмиті брудні гроші, також ювелірні вироби Luxury Hours, вилучені останніми місяцями в міланському районі моди. Під час сьогоднішньої операції вилучено активи на суму близько 15 мільйонів євро, включаючи власність та бізнес, а також десяток коней.

Коментарі