Сьогодні почнеться один з найбільш очікуваних судових процесів над мафією. Прогнозується, що він триватиме більше двох років. Відомо, що з 80-х років минулого століття у Італії не проводилося ні єдиного судового процесу подібного масштабу.

Бункер замість зали суду: процес століття

З боку держави головним у легендарному судовому процесі став відомий прокурор країни, який спеціалізується саме на боротьбі з мафією. Його ім’я Ніколо Граттері, чоловікові 62 роки. Говорять, що юрист давно присягнув позбутися мафії, яка, за його словами, «відбирає у людей дихання і серцебиття та немилосердно душить країну».

Перед судом постануть сотні членів найбільш могутнього мафіозного угруповання Ндрангета. У цілому 355 особам були пред’явлені звинувачення. До їх числа також входять політики, поліціянти та службовці. Свідчити у суді будуть більше 900 осіб, серед пунктів звинувачення вказані вбивства, торгівля наркотиками, рекет, відмивання грошей та багато іншого. Під час слідства були знайдені секретні бункери, які використовувалися як сейфи для зберігання грошей та кімнати для тортур. За останні роки Ндрангета за кількістю бійців перевищила легендарну Коза Ностру.

Головний звинувачуваний – Луіджи Манкузо, 66-річній мафіозі на прізвисько Дядько. Зал для засідань раніше був колл-центром у місті Ламеція-Терме. Для проведення процесу його добряче реорганізували та зміцнили.

Коментарі