Ні для кого не є таємницею, що в Італії дуже важко боротися з мафіозними кланами, які, немов ракова пухлина, активно розплодилися по всій території країни. Але італійські правоохоронці не здають позицій – наприклад, починаючи з середи, у Римі розпочали знесення незаконних маєтків, розташованих на південному сході столиці.

Мафіозі у статусі жебраків: успішне виселення

Правоохоронці знесли вісім будівель різного цільового значення, серед яких підсобні та жилі приміщення. У будинках проживали біля десяти осіб з мафіозного клану Казамоніка, яким було запропоновано подальше розміщення у міських приймальних пунктах для безхатченків. Невідомо, чи хтось із мафіозі скористався даною пропозицією, але знесення будівель пройшло успішно. У повідомленні мерії говориться про те, що будинки були зайняті на незаконних підставах. Мер міста Рима Вірджинія Раджі зокрема повідомила, що уряд продовжить нелегку битву по встановленню законності у державі.

Останній раз аналогічну операцію влада провела у листопаді 2018 року причому зносу знову ж таки підлягали особняки Казамоніки. Цей знаменитий клан взяв під контроль кримінальну діяльність на північному сході Риму з 1970 року. Злочинці починали свою кар’єру з торгівлі наркотиками та рекету. Надалі до сфери їх впливу входили відмивання грошей, злочинні оборудки і навіть втручання у хід місцевих виборів, у зв’язку з чим на лаву підсудних сіло більше шестидесяти політичних діячів та підприємців. Справа набула розголосу під назвою «Столична мафія».

Коментарі