Наразі, мабуть, не існує людини, яка б не переймалася світовими проблемами. Наявний парадокс: пандемія, роз’єднавши людство жорсткими путами карантину, мимоволі об’єднала його. Нещодавно на відеохабі You Tube з’явилося пронизливе відео, на якому 700 дітей у віці 4-13 років співають онлайн, щоб підтримати всіх, хто зіткнувся з новою хворобою – COVID-19. Слухаючі дитячі голоси, неможливо втримати сліз.

Діти запалюють у душах багаття надії

Хлопці і дівчата з Італії та інших європейських країн натхненно виконують арію Nessun Dorma з опери Джакомо Пучіні «Турандот». В руках вони тримають невеликі плакати, на яких написані їхні імена та теплі слова підтримки для близьких, друзів і всіх інших слухачів: https://youtu.be/iY-zWn_3Ho0

Спів супроводжує онлайн-оркестр, а керує незвично великим колективом диригент Джермано Нері. За інформацією видання Сlassic FM, віртуальний хор був зібраний з ініціативи відомої благодійної організації Europa InCanto.

«Ми отримали 700 відеороликів за участю дітей, що були записані за допомогою спеціального додатку. В результаті вийшов такий величезний хор», – йдеться у повідомленні організації.

Зворушливий кліп набрав кілька десятків тисяч переглядів і багато позитивних коментарів. Розчулені люди масово залишають теплі слова подяки, говорячи про світло надії, яке надовго залишається у душі після прослуховування цієї відомої композиції у свіжому виконанні. 

Коментарі