У Італії медичний працівник на ім’я Антоніо де Паче вбив свою дівчину, Лорену Куаранту, яка працювала в тій же установі медсестрою, через те, що нібито заразився від неї коронавірусною інфекцією. Про це повідомило видання Daily Mail.

Задушена, але не заражена

Трагедія сталася у Мессіні на Сицилії. Зазначається, що 28-річний Антоніо де Пачо сам подзвонив в поліцію і повідомив про скоєне. Коли правоохоронці прибули на місце, то побачили труп дівчини та ще живого молодого чоловіка з розрізаними зап’ястями, і зрозуміли, що він намагався накласти на себе руки. Коли його відкачали, вбивця почав каятися і повідав, як все сталося.

В ході розслідування медбрат розповів, що у стані афекту задушив свою 27-річну дівчину з-за того, що вона, буцімто, заразила його коронавірусом. По роду діяльності і самому Антоніо, і його подрузі, що працювала у відділенні практиканткою, доводилося часто стикатися з хворими на COVID-19. Ймовірно, це й довело хлопця до такого психологічного стану.

Проте, незважаючи на заяву вбивці, пройдені тести показали, що ні він, ні його кохана, не були заражені коронавірусом! Але, попри все, мер міста, Анна Альба, попросила батьків дівчини організувати поховання дочки у максимально стислі терміни – це пов’язано з важкою ситуацією у країні.

Загибла дівчина вчилася на лікар, тому їй було присвоєно це звання посмертно.

Коментарі