Карантин – це не лише необхідність залишатися вдома, а й іспит на вміння розпоряджатися власним неплановано вільним часом. Майже у кожного з нас є дві життєво важливих потреби – їсти та молитися чи медитувати. Одна – для тіла, інша – для душі. Але навіть монахи іноді між молитвами чи медитаціями займаються й іншими справами. А що вже говорити про звичайних людей?! 

Мандри – ще одна важлива, хоча й не першочергова потреба, яка розширює  світогляд, краєзнавчу обізнаність і дає змогу ділитися побаченим з іншими. Ми продовжуємо знайомити вас з історіями корисного проведення часу на тему “Я залишаюсь вдома” опитаних ukrita.com українців в Італії.

Набутими за час карантину усвідомленями, власним сприйняттям пандемії, а також розповіддю про корисне проведення часу в умовах “Я залишаюсь вдома” з ukrita.com поділився Едуард Ростецький (Eddard Sky) з провінції Варезе, Ломбардія, фахівець із покращення Google Maps.

“Відбулося певне переосмислення життя. У життєвій суєті не знаходиться часу для багатьох важливих речей. І коли ти стаєш власником часу розумієш, що суєта тут ні при чому. Не буду приховувати певний страх присутній. Але лякає не сама пандемія, а реакція і поведінка окремих людей. Лякає жорстокість і егоїзм. На щастя, світ не без добрих людей і героїв! – Говорить наш співрозмовник. – Ситуація пандемії принесла терпіння і розуміння, що все іде за якимось великим планом і ми не можемо на нього вплинути, а лише пристосуватись”

Едуард переконаний, що вже сам факт обмежень сильно впливає не тільки на нього, а на всіх. Найбільше йому не вистарчає “просто вийти на вулицю і прогулятись, не думаючи ні про що!”

У час карантину Eddard Sky, користуючись отриманими в мандрах знаннями, по можливості використовує їх для покращення Google-мап.

“Місцеві експерти покращують Google-мапи. Саме завдяки волонтерам мапи стають більш зручнішими, точнішими і цікавішими. Подорожі та відвідування нових цікавих місць дали мені можливість поділитися з іншими моїм унікальним досвідом перебування, відчуттями та емоціями. Стараюся передати все фотографіями, оцінкою і відгуком. За кожний внесок Google Maps  дає бали і підвищує рівень місцевого експерта. Більшість користувачів і не здогадуються про наші внески, всі бачать лише світлини і відгуки якими ми ділимось. Але це тільки незначна частина того, що робить місцевий експерт. Ми вносимо багато коректив і уточнень, перевіряємо відповідність інформації та доповнюємо її. Додаємо відсутні місця та дороги, – розповідає Едуард. – До кожної світлини я стараюсь додати відгук. Це може бути опис місця, чому воно мені сподобалося чи не сподобалося, можливо якась рекомендація. Відгуки потрібно писати. Звичайним користувачам вони допомагають зорієнтуватись у виборі місця. А власники бізнесу за допомогою відгуків можуть побачити як свої сильні сторони, так і недоліки”. 

Eddard Sky зізнається, що з багатьох відвіданих ним чудових та цікавих місць “найбільше згадуються чарівні озера Ломбардії. Часто туди повертаюсь думками”. 

За його словами, під час карантину покращувати мапи складно. Адже кожний внесок має містити точну інформацію, яку з дому перевірити майже неможливо. 

Коментарі