Саме цей регіон Італії навесні найбільше постраждав від наслідків пандемії, і ось, друга хвиля  коронавірусу знову наступає на Ломбардію. Щодня на теренах регіону фіксується більше двох тисяч нових інфікувань. Місцева влада вимушена адекватно реагувати на ситуацію. Якими будуть нові обмеження, спрямовані на зупинення хвилі заражень?

Алкоголь та велелюдні зібрання – під забороною

Цього разу урядовці вирішили зробити акцент на обслуговуванні у барах. Відтепер з 18-ї години воно здійснюватиметься виключно за столиками. Також зі вказаної години неможливо буде купити алкоголь на виніс. Посадовці пояснюють заборону тим, що таким чином хочуть запобігти скупченню народу на вулицях, адже всім відома любов італійців до живого спілкування.

Станом на вечір п’ятниці в Ломбардії було прийнято документ, що змушує адміністрації шкіл регіону створити всі умови для переходу на гібридну форму навчання – очно-дистанційну. Слідом за Ломбардією подібні заходи ініціює також Кампанія.

Уряд та місцева влада мають надію на суспільне сумління, адже, якщо громадяни не дослухаються до рекомендацій та продовжать масово заражати один одного, країна знову може потрапити у серйозну скруту. Лікарі госпіталів Ломбардії вже зараз говорять про те, що місця у палатах інтенсивної терапії дуже швидко заповнюються.

Коментарі