Не зважаючи на урядовий указ про відновлення з 14 квітня роботи книжкових магазинів, магазинів для дітей та канцтоварів, у Ломбардії вони залишаться закритими. Відповідне розпорядження про продовження режиму карантину до 3 травня видав президент регіону Аттіліо Фонтана.

Подовження режиму закриття до 3 травня, ухвалене урядом Джузеппе Конте, передбачає повторне відкриття окремих підприємств, а також книгарень, магазинів для дітей та магазинів канцтоварів. Рішення однак, як це часто траплялося протягом останніх кількох тижнів, становить винятки в деяких регіонах Італії, які вирішили продовжити термін закриття книжкових магазинів до дати, передбаченої dpcm.

У Ломбардії продовжують карантин також професійні кабінети. Наказ підтверджує також зобов’язання покривати ніс і рот маскою або “альтернативно, будь-яким іншим одягом” кожного разу при виході з дому. Продажі з доставкою додому завжди будуть можливі, з дотриманням суворих правил, які вже діють”.

Книгарні та магазини канцелярських товарів продовжать карантинити і в Кампаньї. Канцелярські товари та книги надалі будуть доступні у спеціалізованих відділеннях супермаркетів, так само, як це було в останні кілька тижнів, а також через продаж в Інтернеті, як того вимагає регіональне розпорядження, що діє до 3 травня. Те ж саме стосується і дитячих магазинів: товари для дітей залишаються доступними у супермаркетах або за замовленнями через Інтернет.

Коментарі