Нинішній Великдень у Італії (та й по всьому світові) дуже відрізняється від попередніх: не буде довгоочікуваних поїздок до родичів, відвідин церковних служб та велелюдних пікніків на лоні природи. Але головне, як би банально це не звучало, щоби у кожного з нас було добре здоров’я – тільки тоді у життя людини прийде ще багато свят, злетів та перемог.

На вулицю – зась!

COVID-19 на певний час змінив звички людства, але не всі бажають з цим миритися. Саме тому владні органи змушені контролювати дотримання громадянами карантину, а також моніторити стан природи, що вже у повній мірі прокинулася від сну. У Ломбардії спеціальні групи карабінерів будуть повсякчас (і особливо на Великдень) патрулювати лісове господарство регіону. Цим займатиметься аж 67 поліцейських відділень.

Першочерговою метою таких патрулів є виявлення порушників карантину та попередження пожежної небезпеки, адже наразі встановилася доволі тепла та сонячна погода. Ті люди, які під час Великодніх святкувань будуть знаходитися без поважної причини за межами свого помешкання, каратимуться визначеними законом штрафами. Карабінери затримуватимуть громадян, які ловлять рибу, палять вогнища, катаються на велосипедах і т. ін.

Проте, як і все неприємне у житті, карантин колись закінчиться, і італійці зможуть, нарешті, насолодитися прогулянками лісовими стежками, посиденьками на берегах річок та без остраху вдихнути свіжого повітря. А щоб цей щасливий період настав скоріше, треба уважно дослухатися рекомендацій та трохи почекати. Веселих Великодніх свят!

Коментарі