Нещодавно поліціянти під час обшуків незаконної плантації канабісу знайшли величезну кількість заморожених ліскульок. Імовірно, це був мафіозний делікатес, який зберігали саме тут. Під час планової операції було конфісковано більше 700 кущів канабісу, але такої знахідки ніхто не очікував!

Ліскульки у холодильнику

Звірків знайшли під час обшуку плантації коноплі у регіоні Калабрія – їх було 235 штук і всі вони лежали у холодильнику. У рамках операції було заарештовано три людини, які знаходилися на плантації. Їм до всього пред’явили вбивство тварин, захищених законом. Справа в тому, що, згідно з заявою поліції, тендітні та зворушливі ліскульки вважаються делікатесом у мафіозному клані Ндрангета. Зрозуміло, чому звірків знайшли саме у Калабрії – регіоні, яким негласно заправляє ця мафіозна структура. Ліскульок відловлюють у місцевих лісах, а потім вони потрапляють на стіл до босів мафії. Існує легенда, що саме за тарілкою підсмажених ліскульок злочинці приймають рішення, кого у найближчий час потрібно знешкодити.

Традиція поїдання ліскульок йде від Древнього Риму, де їх готували з горіхами та фаршем. Наразі в Італії існує закон, який забороняє мисливство у денну пору, коли ці звірі активні. Проте заборона дуже часто ігнорується.

Коментарі