У Мілані 21 червня відкрився пляж. Але не на узбережжі Дарсени, де біля каналу місцеві мешканці люблять гріти влітку власні тіла. Пляж Lido Bam запрацював серед міських хмарочосів, неподалік Bosco verticale.

Зелений пляж Lido Bam працюватиме включно до 31 серпня. На відстані один кілометр від площі Gae Aulenti, серед ботанічної спадщини парку, дотримуючись правил соціального дистанціювання, жителі Мілану матимуть можливість насолоджуватися сонцем і відпочинком.

Парк біля підніжжя хмарочосів маленького Міланського Манхеттена, в Порта Нуова, всіяний близько вісімдесятьма пляжними парасольками білого та бежевого кольору, з дерев’яною та тканинною структурою, перетворено в набагато зеленіший пляж, ніж зазвичай.

“Ми почали думати, як створити затінок в цьому парку, що складається з багатьох маленьких дерев, створюючи простори з новим та інтимним виміром. З закінченням карантину люди заповнили парки міста, а не бутики Монте-Наполеоне: є потреба в повітрі і природі”, – говорить Келлі Рассел, генеральний директор Фонду “Ріккардо Кателла” та дружина забудовника Манфреди Кателла, архітектор всього проекту “Гарібальді-Порта Нуова” та керівник “Бібліотеки дерев”.

Lido Bam народився внаслідок серії втручань історичного періоду, який переживає місто.

“Ми також думаємо про речі, які здаються тривіальними – від колонок з дезінфікуючим гелем усюди до постійної санітарії просторів та розпорядників у парку для управління будь-якими чергами чи зібраннями, – продовжує Рассел -. Сьогодні також можна завантажити новий додаток Porta Nuova, щоб забронювати місця та уникнути черг при бажанні відвідати сусідні магазини. Він також актуальний для участі у заходах, запланованих за нашим графіком, та для бронювання вступу в Lido”.

Сплачуючи вступний внесок на бронювання в сумі близько п’яти євро карткою “Бам-друзі”, бажаючі відпочити в сусідстві з міланськими хмарочосами, отримують знижки або безкоштовні пропуски.

“Ми думаємо про створення особистих просторів відпочиваючих в Мілані, – зазначає Келлі Рассел. – У кожному є два шезлонги, які можна забронювати на один день або півдня”. А щоб врятувати зелену душу проекту – траву, парасольки будуть мандрівними.

Усе інше – класичні кіоски з їжею та напоями залишаться за межами Lido. Навколо пляжної зони також є столи для пікніків або гральних карт.

“У нас є важливі простори і ми можемо їх опрацьовувати так, як це робили в Нью-Йорку, оскільки соціальне дистанціювання – це також культурний урок, який потрібно культивувати. Ми поінформували про безпеку району, і раді, що люди знаходяться в межах визначених кордонів і дотримуються правил”, – додає Рассел.

Щодо води, тут існує кілька просторів для охолодження. Улюблені дітьми фонтани, біо-озеро з водними рослинами та (за бажанням) фонтан на площі Gae Aulenti.

Коментарі