Дуже цікавий випадок нещодавно стався у місті Конельяно – автомобіль, який 47 років був припаркований на одному місці, прибрали з вулиці. За цей час Lancia Fulvia перетворилася на місцеву пам’ятку – до неї водили екскурсії, а журналісти та місцеві жителі вважали автомобіль символом міста. Чому ж влада вирішила прибирати машину і кому належав транспортний засіб?

Газетяр та його авто

Виявляється, що автомобіль належав газетяру, який давно на пенсії. Літній сеньйор одного разу зламав шийку стегна та більше не зміг водити машину. Тоді він вирішив перетворити автомобіль на склад та почав зберігати там друковану кореспонденцію. Оскільки людина справно платила податки, а транспортний засіб був припаркований по всім правилам, то його ніхто не чіпав цілих 47 років. Чому ж зараз автомобіль почав заважати? Декілька мешканців району поскаржилися, що стара Lancia Fulvia займає дуже багато місця на тротуарі, тому дітям важко проходити до школи.

Власник автомобіля, Aнджело Фріголент, якому зараз 94 роки, припаркував машину біля свого кіоску ще у далекому 1974 році. Кіоск, в якому сеньйор продавав газети, давно прибрали, а раритетна Lancia Fulvia залишилася. Коли звістка про те, що авто хочуть евакуювати з вулиці, рознеслася Італією, на місце почали з’їжджатися журналісти, прибув навіть сам губернатор, який пам’ятає автомобіль ще з дитинства. Долею раритету зацікавилося багато людей, тому було вирішено відреставрувати машину та доправити її до музею.

Коментарі