В Італії заарештували Граціано Месіну, що довгий час знаходився в бігах. Поліціянти затримали його у сицилійському селищі Десуло. Більшу частину свого життя злочинець провів у в’язницях, і зараз, схоже, на нього чекає новий термін ув’язнення.

Торгівля наркотиками та викрадення людей: послужний список злочинця

Граціано Месіні 79 років, більшу частину яких він провів за гратами. При цьому злочинець як мінімум 10 разів скоював вдалі спроби втеч з в’язниць. У минулому столітті, приблизно у 60-70-х роках, Месіна керував бандою, яка, прикриваючись антикапіталістичними ідеями, викрадала відомих політиків та промисловців з метою отримання викупу.

Газета «Нью-Йорк Таймс» у 1968 році назвала Граціано найбільш розшукуваним злочинцем Італії, а у 1992 році – королем викрадачів. Про Граціано Месіну була знята низка фільмів, написано багато пісень та книг.

У 2004 році Граціано був помилуваний тодішнім президентом Італії, але й після цього продовжував скоювати злочини. Далі його заарештували за торгівлю наркотиками та засудили до 24 років в’язниці. З липня 2020 року Граціано вдавалося уникати правосуддя і ось врешті-решт справедливість відновлено!

Коментарі