Lavazza виплатить “коронавірусний бонус” 650 своїм співробітникам

250 євро за березень і стільки ж за квітень. Такий “коронавірусний бонус” Lavazza виплатить кожному із 650 співробітників, які працюють на заводах по всій Італії.

Раніше група “Lavazza” вже виділила 10 мільйонів євро
на проекти підтримки охорони здоров’я, школи та слабких верств регіону П’ємонте. Допомога скерована для:

  • медичних закладів та всього персоналу, який працює на першій лінії боротьби з Covid-19;
  • забезпечення лікарень новим високотехнологічним обладнанням та санітарними матеріалами, інтенсивною терапією і тестами;
  • надання першої допомоги;
  • забезпечення безкоштовних комплектів санітарної допомоги в туринських школах;
  • забезпечення за запитом людей похилого віку, які перебувають у фізичних та економічних труднощах, основними речами.

Цього разу група “Lavazza” у цій надзвичайній ситуації вирішила видати премію всьому персоналу своїх виробничих заводів в Італії: у Турині, Геттінарі (Верчеллі) та Поззіллі (Ізернія). Загалом у преміюють понад 650 співробітників. У березні та квітні виплатять 250 євро брутто, виходячи з роботи, яку кожен із них виконував.
“Надзвичайна ситуація” Covid-19, – зазначає керівництво групи – являє собою абсолютно виняткову ситуацію і ставить країну перед великими проблемами”.

З ранніх етапів пандемії в Італії Lavazza активізувала усі необхідні процедури профілактики та гарантувала найвищі стандарти безпеки своїм працівникам. Група Lavazza разом зі своїми співробітниками через конкретні зобов’язання хоче надати позитивний приклад, що у вірі, спільним і безпосереднім внеском усіх ми можемо вийти з надзвичайних ситуацій і
дозволити Італії перезапуститись.

Коментарі