Коронавірусом хворіють усі: президенти, міністри, талановиті митці та театральні генії. У легендарній «Ла Скалі» неприємності – декілька її співробітників захворіли, тому театру довелося піти на локальний карантин. За декілька днів до цієї події уряд країни затвердив закон, який забороняє роботу будь-яких театрів, а також кінозалів і концертних залів – поки що вони зачиняються до 24 листопада включно. Італія не є виключенням – країни Європи, так чи інакше, з кожним днем роблять локдаун більш жорстким.

«Ла Скала» та інші коронавірусні проблеми

Нещодавно у всесвітньо визнаному театрі захворіли дев’ять хористів та троє музикантів з оркестру, тому керівництво «Ла Скала» було змушене відмінити концерт за участю іспанського диригента Пабло Ерас-Каскадо і встановити локдаун.

Яким чином у театрі було виявлено таку кількість хворих? Після того як співробітники трупи, що приймала участь у постановці опери «Аїда», пішли на самоізоляцію по причині двох доведених випадків зараження, адміністрацією було прийнято рішення провести у колективі низку експрес-тестів. Швидкі аналізи продемонстрували невтішні результати.

«Ла Скала» – тільки перша ластівка: насправді по всьому світові зачиняються кінотеатри, спортивні організації, концертні зали, басейни, кав’ярні та ресторани. У Італії спалахують мітинги з красномовними лозунгами: «Де обіцяна допомога?», «Що було зроблено за сім місяців?», і таке інше. Мирні акції швидко переростають у відкриті бунти, причому під виглядом актів громадської непокори мародери у деяких місцях грабують магазини та вчиняють вандальні дії.

Коментарі