Незабаром настане пора літніх відпусток, тому є сенс звернути увагу на курорти Італії, де особливо приємно відпочивати. Одне з таких міст – чарівне Амальфі. Знаходиться воно у регіоні Кампанія та добре відоме кожному італійцеві.

Гори та море: відпочинок на будь-який смак

Амальфі – дуже живописне місто, а його набережна складає біля 50 км. Проте, окрім цього населеного пункту, там розташовані і менші курортні поселення. Саме місто знаходиться на скелі над урвищем, звідки відкривається прекрасний вид на Неаполітанська затоку.

У Амальфі дуже багато готелів та бутиків, тому тут можна не тільки відпочити на пляжі, але й зайнятися шопінгом. На амальфійському узбережжі також знаходяться знані курорти Равелло та Позитано. У Амальфі дуже багато пляжів. Є серед них є доволі усамітнені та маленькі, а є сімейні, з дуже добре розвинутою інфраструктурою. На деяких пляжах пропонуються екскурсії на катерах, інші дають можливість насолодитися середньовічними руїнами або покататися на каное та зайнятися віндсерфінгом. Деякі пляжі піщані, інші вкриті галькою.

З Риму, Неаполя та ще деяких міст Італії до амальфійського узбережжя курсують автобуси, тому, якщо у вас немає свого автомобілю, добратися сюди не проблема. Якщо їдете приватним транспортом, то майте на увазі, що гірські дороги дуже звивисті та небезпечні.

Коментарі