В умовах пандемії, що не затихає, у місті Палермо на Сицилії виник справжній скандал. Більше 800 домовин опинилися на вулиці, оскільки на головному міському цвинтарі Ротолі ді Палермо закінчилися місця.

Надзвичайна ситуація у Палермо

За словами очевидців, для того, щоб покласти квіти на могили, люди змушені були у буквальному сенсі пробиратися через сусідні домовини, більша частина яких знаходилася під легкими навісами просто неба, а інша – і зовсім розташувалася у адміністративних офісах. Справа в тому, що проблема виникла ще декілька десятиліть тому і ситуація лише погіршилася у період пандемії.

Про необхідність побудувати нове кладовище говориться вже як мінімум останні років 20, однак до сьогоднішнього дня далі розмов діло не йшло. Дуже ускладнює вирішення цього питання відсутність крематорію, котрий зачинився рівно рік тому.

Місцеві жителі не добирають виразів, адже вони перебувають просто у відчаї. Городяни збурені діяльністю влади, зокрема, мера міста Палермо Леолуки Орландо. З місцевими жителями повністю згоден архієпископ міста Палермо, монсеньйор Коррадо Лорефіче, який наголошує на тому, що небіжчики повинні бути поховані достойно. Люди наполягають на тому, що у цивілізованому суспільстві тіла не можуть бути осквернені таким чином, адже це просто жорстоко!

Коментарі