Сьогодні поліція Італії знайшла тіло громадянки України Вікторії Вовкотруб. Вважається, що 42-річну українку вбив її цивільний чоловік Кадрус Берісім. Знайомі та рідні шукали жінку з 4 листопада – саме у той день вона повинна була зустрітися з чоловіком для з’ясування стосунків, і після цього Вікторію вже ніхто живою не бачив.

Терпіння – чеснота? Життя та смерть з тираном

Вікторія Вовкотруб приїхала до Італії з Черкаської області, де в неї залишився дорослий син, дочка-школярка та батьки. Жінка потрапила до країни з метою працевлаштування. Кадруса вона знала біля трьох років – спочатку пара зустрічалася, потім почала жити разом. Знайомі вбитої в один голос твердять, що нелюд знущався над Вікторією, жорстоко бив жінку, тому, не в змозі більше терпіти, вона пішла від 60-літнього тирана та винайняла житло.

Але цим історія, на жаль, не закінчилася: коли Вікторія пропала, Кадруса затримала поліція, де він зізнався у скоєному і показав місце поховання тіла. Підозри у правоохоронців з’явилися після того, як у будинку ката було знайдено кров’яні плями та фрагменти волосся загиблої.

Вбивця – громадянин Сербії ромської національності, що довгий час працював на теренах Італії. Тіло нещасної він закопав неподалік від свого будинку. Мабуть, у пересічних громадян залишилося єдине невирішене питання – якої кари заслуговує нелюд?

Коментарі