Як вам ідея романтичної вечері у ресторані з коханою людиною, відгородженою від вас оргсклом? А обід у сімейному колі чи дружньому товаристві за перегородками з оргскла? Колишній суддя MasterChef Карло Кракко вважає, що краще закрити ресторан, ніж працювати в таких умовах. Він категорично не приймає ідею посткарантинного встановлення в закладах харчування перегородок із оргскла.

Карло Кракко виступив з цим питанням під час телефонного інтерв’ю в ефірі “Un giorno da pecora” на Радіо Рай. Зі звичайною іронією, Кракко ввічливо пояснив, що замість того, аби використовувати оргскло, він вважає за краще закрити ресторан.

Пізніше він визнав, що його ресторан насправді готується, щоб можна було безпечно відкритись, коли розпочнеться 2 фаза надзвичайної ситуації пандемії. Серед кроків, які розглядає шеф-кухар, задля подальшого захисту здоров’я клієнтів всім працівникам ресторану передбачається робити тампони. Що стосується тампонів, то це, на його переконання, фундаментальний аспект питання: саме так, як і з аналізами крові. Їх роблять не один раз роблять на все життя. Особливо, якщо ви працюєте в контакті з громадськістю, тампони необхідно повторювати.

За словами Кракко, фокус питання повинен бути зосереджений не стільки на відстанях, скільки на роботі в безпеці, яка гарантує ефективну зручність використання послуги. Ресторани зобов’язані не тільки гарантувати якість пропонованої їжі, але й безпеку всіх, у тому числі клієнтів та працівників.

Коментарі