Оскільки ситуація з коронавірусною пандемією наразі не заспокоюється ні в світі, ні в Італії, влада країни Апеннінського півострову вирішила ввести нові обмеження на теренах держави, а також дещо змінити зонування. Що саме чекає на італійців з першого березня?

Знову локдаун та дистанційне навчання

У Мілані та Турині знову посилюють обмеження по причині швидкого розповсюдження коронавірусу. Області, де розташовані названі міста, з першого березня переходять до помаранчевої категорії. А ось регіони Моліза та Базиліката на деякий час «почервоніють». Відповідну постанову підписав міністр охорони здоров’я Італії Роберто Сперанца. Про це сьогодні сповістила інформаційна агенція Ansa.

У помаранчевий зоні серед попереджувальних заходів згадується закриття барів та ресторанів, а також обмеження пересування громадян включно із забороною покидати території міст проживання. У червоному секторі заходи перестороги ще більш суворі, наприклад, у цих регіонах школи перейдуть на дистанційне навчання.

Посадовці наголошують, що подібне рішення прийнято для попередження збільшення числа вражених новими штамами коронавірусу, у тому числі англійським варіантом інфекції. У цілому в Італії продовжили режим надзвичайної ситуації до 30 квітня, оскільки справи з захворюваністю у регіонах країни залишаються доволі складними.

Коментарі