Італійські профспілки б’ють на сполох, адже ситуація з розповсюдженням коронавірусу у в’язницях країни продовжує ускладнюватися. Про це сьогодні заявив представник профспілки робітників пенітенціарної системи. Що робити, щоб виправити тривожну ситуацію?

Працівники виправної системи потребують захисту

Справа в тому, що число виявлених випадків дуже швидко зростає не тільки по всій країні, але й у галузі пенітенціарної системи. До прикладу, 16 листопада інфікувалися 936 співробітників в’язниць, у той час, коли серед в’язнів налічується 758 випадків. Саме тому представники профспілки вимагають від уряду допомогти із дотриманням санітарної безпеки співробітників, а не лише захищати ув’язнених від інфікування.

В цілому по країні станом на 16 листопада показник смертей від коронавірусу збільшився на 504 випадки. Але є й позитивна динаміка – за минулу добу показник  тих, хто одужав, став більшим на 21 554 особи.

За останні три дні відмічається деякий спад кількості виявлених випадків коронавірусу, але фахівці приписують цей факт помітному скороченню числа проведених тестів. За весь час пандемії з урахуванням загиблих і тих, що одужали, загальне число носіїв Сovid-19 складає 1 млн 205 881. Це приблизно два відсотки населення країни.

Коментарі