Італійський бренд джинсового одягу Rifle скоро припинить існування, але перед цим він проведе масовий розпродаж фірмової продукції практично за безцінь. Як бачимо, коронавірус долає навіть мастодонтів, що вже говорити про звичайних підприємців!

Італійські джинси відходять у минуле

Компанія Rifle була створена у 1958 році. Її власник Барберіно дель Муджелло проживав недалеко від Флоренції. На вдалу думку – започаткувати компанію, якій судилося залишитися у історії,  його наштовхнули брати Джуліо і Фьйоренцо Фратіні. Довгий час у штаті фірми натхненно працювало 96 чоловік, але наразі Rifle гине. Компанія не витримала фінансового тиску – найбільш катастрофічного за останні 12 років.

Ще до пандемії справи у Rifle були не дуже – фірма ледь трималася на плаву, незважаючи на закордонні інвестиції та багаточисельні займи. Проте, коронавірус став останньою краплею, оскільки попит на раніше популярну продукцію – одяг та аксесуари, різко знизився.

Компанія стала першим на Апеннінах виробником джинсового одягу і за довгі роки перетворилася на символ італійської якості. Більше того, продукції Rifle навіть вдалося прорватися на ринки Сполучених Штатів Америки! І ось фінал – тотальний розпродаж. Речі, що залишаться, будуть реалізовані Інститутом примусового продажу на аукціоні. Окрім джинсів, до уваги покупців також запропонують футболки, сорочки, светри та куртки за символічними цінами.

Коментарі