Сьогодні італійські та світові ЗМІ повідомляють – Сільвіо Берлусконі госпіталізований з діагнозом коронавірус. Також відомо, що посадовець за цей час встиг заразити небезпечною хворобою майже всіх своїх рідних. Проте наразі лікарі твердять – життю політика нічого не загрожує.

Мені тільки аналізи здати…

До сьогодні Берлусконі знаходився на карантині у своїй резиденції і почував себе відносно добре, але у п’ятницю його довелося ушпиталити, буцімто для взяття аналізів. Чи так це насправді невідомо, але все ж, з огляду на поважний вік посадовця – Берлусконі 83 роки, він входить до групи ризику. Його діти – Барбара та Луїджі, а також онуки, теж заразилися Сovid-19. Скоріше за все, така ж доля чекає й кохану політика, депутата національного зібрання, Марту Фашина.

Наразі Сеньйор Сільвіо знаходиться у міланський лікарні Святого Рафаеля. Медики говорять про те, що дихає він вільно, до апаратів не підключений, а стан чоловіка не викликає занепокоєння. Між тим відомо, що діагноз політику вже поставили – двобічна пневмонія, на щастя у початковій стадії. Звучить не дуже обнадійливо, але в цілому захворювання виліковне. Якщо, звичайно, підступна хвороба, що, як ми знаємо, здатна на неприємні сюрпризи, не викине чергове колінце…

Коментарі