Вчені Міланського університету стверджують, що хвилюватися варто, адже ці комахи розповсюджують різні небезпечні захворювання. Новий вид комарів вже з’явився на півночі Італії. Саме ці комахи можуть стати причиною виникнення низки смертельних недугів. Мова йде про корейських комарів-кровососів.

Мігрують люди – подорожують і комарі

Розповсюдженню чужорідних видів комарів сприяють різні фактори, у тому числі, кліматичні умови, постійний рух людей та товарів, наявність середовища, яке підходить для розвитку комариних личинок.

Співробітники Міланського університету знайшли у північноіталійських провінціях Бергамо та Брешія біля 6 000 личинок та сотні яєць небезпечних комарів. Як правило, вони широко розповсюджуються у Південній Кореї, Японії та на півночі Китаю, але тепер ці комахи вже в Італії.

Корейські комарі прекрасно переносять холод, тому саме зараз активно розповсюджуються у гірських регіонах північної Італії. Той факт, що перші такі комахи виявлені у Бергамо, дозволив вченим припустити – вони потрапили у дану провінцію за посередництва міжнародного аеропорту Оріо-аль-Серіо.

У першу чергу, цей вид комарів – потенційний переносник вірусу японського енцефаліту – вкрай небезпечного захворювання, що призводить до летальних наслідків.

Коментарі