На Всесвітній виставці Expo у Дубаї Італію буде представляти унікальна 3D копія Давида. Цю скульптуру колись подарував світу великий Мікеланджело. Проте нещодавно стався величезний конфуз – справа у тому, що в цій консервативні ісламській державі, оголене чоловіче тіло, навіть таке довершене та прекрасне, може викликати непередбачувану реакцію суспільства. Що залишається робити організаторам, які не врахували цей пікантний момент? Доведеться одягнути Давида!

Незвична ситуація на Expo у Дубаї

Як ми вже писали в одній з попередніх статей, італійські дизайнери придумали цікаву ідею популяризації мистецтва великого скульптора за допомогою сучасних технологій. Для цього група художники та програмістів зробила 3-Д копію скульптури Давида у повний зріст. Проте, вони не врахували, у яку країну поїде цей витвір мистецтва.

Під час монтажу статуї виникли побоювання, що її зовнішній вигляд може образити почуття віруючих або викликати неоднозначну реакцію серед місцевого населення. Таким чином, щоб не надягати штани чи спідню білизну на скульптуру, було прийнято соломонове рішення. Сучасну конструкцію помістили у дещо схоже на стилізовану під мармур клітку. Завдяки цьому широкій публіці буде видно лише голову Давида, а всі інші частини тіла заховають у спеціально зробленому отворі. Ось на які жертви вимушені іти сучасні дизайнери, щоб донести мистецтво у маси!

Коментарі