Звичайно, дуже хотілося б забути про коронавірусні новини, та почати життя з чистого аркушу, але поки що не виходить. Наприклад, у Італії знову близька до антирекорду по смертності від Сovid-19. І це, не дивлячись на безпрецедентні заходи, вжиті для зупинення пандемії та недопущення введення загальнонаціонального карантину.

Хто винен і що робити: риторичні питання коронавірусної епохи

За даними Міністерства охорони здоров’я Італії, вчора від коронавірусу померло 353 людини. До цього найбільш великий показник було зафіксовано 6 травня – 369 смертей. Кількість виявлених випадків інфікувань зросла на 20 824, а загальне число досягло 759 829.

З огляду на ситуацію, влада Італії знову вдається до посилення карантинних заходів, а саме, починаючи з 4 листопада на території всієї країни, а не тільки окремих регіонів, вводиться комендантська година. Заборона передбачає обмеження пересування громадян з десятої години вечора до п’ятої ранку. Даний документ був підписаний у ніч на середу самим прем’єром країни Джузеппе Конте та опублікований на сайті урядового палацу Кіджи. Строк дії даної директиви, поки що вказаний до 3 грудня, але, напевно, буде продовжений.

Обмеженням пересування справа не закінчується – у Італії закриваються галереї, музеї та великі торговельні центри, які не будуть працювати вихідними днями, до того ж учні старших класів повністю переходять на дистанційне навчання. Відомо, що в країні давно діє зонування, так от у межах червоного сектору забороняється переміщення без необхідності між окремими містами та провінціями, а також громадянам обмежено в’їзд до зон іншого кольору. У названих регіонах зачиняються ресторани та кав’ярні, які будуть діяти виключно на виніс.

Коментарі