З початком періоду виходу з карантину у владних структур Італії з’явилося набагато більше роботи. Якщо раніше найстрашнішим порушенням було ігнорування карантинних обмежень, то наразі поліція зтикається з більш важкими злочинами. Менше з тим, уряд і досі звертає увагу на громадян, що сприйняли послаблення заборон за повне їх скасування. У зв’язку з цим влада Мілану вирішила обмежити доступ до алкоголю, починаючи з 19-ї години. Посадовці вважають, що ті натовпи, які збираються вечорами на вулицях та у скверах, скоріше за все, поповнюють енергетичні запаси завдяки міцним напоям.

Що цей вівторок нам готує…

Спочатку перейдемо до злочинів, так би мовити «докарантинного ґатунку» , які знову почали з’являтися у поліцейських хроніках. Наприклад, співробітники Фінансової гвардії Італії у вівторок, 26 травня, заарештували шість громадян за звинуваченням у організації наркотрафіку. Під час обшуків було виявлено 120 кг кокаїну, захованих у стінках водних мотоциклів. За попередніми даними, незаконні поставки здійснювалися з Перу транзитом через Чилі, а «чистота» кокаїну конфіскованої партії становить близько 80 %.

А зараз до більш мирної, але не менш резонансної події сьогоднішнього дня. З вівторка, 26 травня, в Мілані заборонено продаж алкоголю на виніс після 19-ї години, відповідне розпорядження було видано мерією міста.

Заборона пов’язана з грубими порушеннями рекомендованих заходів санітарної безпеки. Влада хоче таким чином перешкодити проведенню колективних прогулянок і вечірок на свіжому повітрі на вулицях і в парках, пояснив мер Мілана Джузеппе Сала.

Коментарі