Літня пара італійців, що прожили разом 63 роки і померли від коронавірусу в один день, вразила оточуючих своєю відданістю. Біда сталася у неділю з різницею рівно в одну годину. Трагічна та пронизливо сумна історія розчулює до сліз, адже справжнє кохання безсмертне!

Хвороба – тимчасова, кохання – вічне!

Чоловік та жінка познайомилися в Апулії, коли обом було по 17-18 років. Відтоді пара переїхала до Мілану, та проживала у місті з 1957 року. Один з онуків Вінченцо та Ольги Моліно розповів італійському виданню, що в кінці вересня подружжя відсвяткувало 63 роки з моменту заключення офіційного шлюбу.

Але коронавірус перервав мрії про залізне весілля – 65 років спільного життя. Перебіг хвороби у чоловіка та жінки, яким було 83 та 82 роки відповідно, спочатку не відрізнявся важкістю, оскільки пара перебувала 10 днів на амбулаторному лікуванні. На жаль, лікаря люди так і не дочекалися: діагноз було поставлено дистанційно – грип, і на його основі фахівці прописали стареньким антибіотики. Проте, 11 листопада парі стало зовсім зле, тому їх перевезли до лікарні міста Монца на кареті швидкої допомоги. Коли лікарі виміряли рівень насиченості крові киснем, у Вінченцо він складав 68 відсотків, а у Ольги – 86.

Наприкінці хочеться озвучити одну деталь, мабуть, найбільш зворушливу у цій печальній історії. Оскільки чоловік та жінка опинилися у різних палатах, Ольга попрохала принести піджак Вінченцо, щоб до останнього відчувати, що коханий поряд…

Коментарі