Взаємодія вірус – людина більше не викликає захворювання. У цьому переконаний Альберто Зангрілло, лікар первинної анестезії та реанімації міланської лікарні Сан-Рафаелє. “Блокування було ефективним, хоча і драматичним для економіки. І, якщо ми будемо продовжувати дотримуватись правил гігієни, я впевнений в одному – наприкінці місяця, принаймні на вулиці, обходитимемось без масок”, – заявляє фахівець.

Позитивний пацієнт – не хворий

Зангрілло, який в останні тижні вступив у сутичку з іншими колегами за його заяву про вірус, що “клінічно більше не існує”, зазначив: “Covid 19 все ще є, він не змінився, але взаємодія вірус – людина більше не викликає захворювання. Найновіші тампони показали набагато менше вірусного навантаження, ніж зразки, взяті один-два місяці тому”.

За його словами, “настав час наголосити: позитивний пацієнт – не хворий. І щоденна кількість інфікувань не збільшує ряди хворих. Крапка! Італійці вже досить налякані. І перш за все необізнані. Тим не менше, вони змогли зрозуміти, тому необхідно розповісти, як все є насправді. Звичайно, заходи безпеки повинні залишатися”.

Другої такої хвилі вірусу вже не буде

“Я вірю, що другої хвилі, подібної до тої, яка була в березні, не буде, але нам доведеться навчитися жити з цим вірусом”, – таке повідомлення зробив у Facebook Маттео Бассетті, професор інфекційних хворіб Генуезького університету та директор клініки інфекційних хворіб лікарні Сан-Мартино в Генуї.

Фахівець із інфекційних захворювань, переглядаючи деякі методи лікування проти інфекції, пояснив: “Кортизон знижує смертність на 30% у госпіталізованих пацієнтів. Це демонструють результати англійського дослідження “Відновлення”. Це те саме дослідження, яке відкинуло хлорохін, який також був вилучений з торгівлі FDA. Хороша новина також щодо ремдезівіру: його раннє введення може зменшити ризик розвитку важкої пневмонії. Ми в Генуї почали використовувати кортизон, і ремдезівір вже на ранніх стадіях захворювання Covid-19″.

Коментарі