Бізнес та пересічні громадяни ніяк не дочекаються послаблень карантину, щоб почати працювати хоча б у півсили. Але деякі галузі найближчим часом чекає немале розчарування. Особливо це стосується туристичних сфер бізнесу – для них уряд підготував ложку дьогтю у бочці меду.

Рішення уряду не обговорюються

Італія, яка стала однією з головних жертв коронавірусу у Європі, залишиться закритою для гостей до кінця року, тобто туристичного сезону за участю іноземців на Апеннінах, швидше за все, не буде. Сенсаційну новину оголосив міністр культури і туризму республіки Даріо Франческіні в інтерв’ю La Repubblica.

За словами міністра, країна в цьому році буде робити ставку на внутрішній туризм. Так, багато культурних об’єктів сподіваються відкрити двері для відвідувачів вже в травні. Наприклад, в Римі – це Колізей, за його межами – знамениті Помпеї. Раніше розповідалося про те, в якому тяжкому становищі через карантинні заходи виявилися музеї Ватикану, в тому числі Сікстинська капела, що залишилися без фінансових надходжень від потоку як туристів, так і паломників. Але іронічні висловлювання читачів, які дивилися фільм «Код да Вінчі» і на цій підставі роблять далекосяжні висновки, змусили припинити полеміку з цього питання.

Тим часом італійський прем’єр Джузеппе Конте поки не повідомляв про графік відкриття національних кордонів. Крім того, уряд не пояснює, як італійці зможуть реструктуризувати економіку, якщо туристична галузь серйозно постраждає.

Коментарі