Суворі карантинні заходи у Італії продовжаться як мінімум до пасхальних канікул включно, тобто до середини квітня. Про це заявив Маріо Драга – віце-прем’єр Італії. Він також відзначив, що карантин боляче б’є по економіці, освіті, а також психологічному стану багатьох громадян, але іншого виходу в умовах пандемії посадовець не бачить.

Карантинні обмеження як єдиний вихід із ситуації

Маріо Драга вважає карантинні обмеження вкрай необхідними, щоб ситуація не вийшла з-під контролю та не погіршилася катастрофічно, як це вже було колись. На даний момент у Італії фіксується 15-відсотковий зріст числа нових випадків зараження коронавірусом і це дуже тривожна картина.

Обмеження наразі діють по всій території Італії, але основний акцент дістався північній частині країни. Що стосується півдня, то найжорстокіші заходи заплановані у Кампанії та Апулії. У центрі особливо обмежать громадян, що проживають у Лаціо та Марке. Італійський локдаун передбачає не просто закриття шкіл, ресторанів та кав’ярень: обов’язок жителів – сидіти по домівках, а про пересування між регіонами не може бути навіть мови.

Віце-прем’єр Італії також заявив, що запобігти подальшого локдауну можна тільки тотальною вакцинацією. На даний момент із шестидесяти мільйонів жителів країни щеплення отримали біля двох мільйонів осіб.

Коментарі