Карантин – час самопізнання. Час, коли ми повинні навчитися спокійно аналізувати те, що відбувається навколо. Карантин – унікальна можливість, яку нам дає життя щоб відмовитися від беззмістовного комунікування, змінити свої окремі звички із життя до пандемії, більше слухати себе і мовчати, коли нашої думки ніхто не запитує.

Для одних таке випробування на свідоме світосприйняття непростої реальності – нездоланна гора. Для інших – ще одна підкорена вершина. Сьогодні ukrita.com приготувала для вас  нову історію від українців в Італії на тему корисного проведення часу “Я залишаюсь вдома”.

Про вплив карантину та пандемії на її життя, а також власною історією про корисне проведення часу в умовах “Я залишаюсь вдома” ukrita.com розповіла Лара Чехранова (Lara Chekhranova) з Пескари, регіон Абруццо, оператор з шіатцу (шіатцу – японська терапія, масаж, який покращує циркуляцію енергії в тілі, відновлює баланс і життєву силу організму).

“У такий непростий час кожен із нас найкраще розкривається і найкраще демонструє, ким є направді. Ще на початку карантину, коли заборони виходу з дому були менш жорсткими, одна пекарня у Пескарі виставляла біля свого пункту продажу хлібобулочні вироби на допомогу потребуючим. Їх можна було брати безкоштовно – таку ціну має людяність в жорстоких життєвих реаліях, – розповідає наша співрозмовниця. – Я дуже сильно люблю Італію, тепер вже як її громадянка, і захоплююся тим, як італійці підтримують одні одних і як намагаються не втрачати почуття гумору і любові до життя навіть в умовах пандемії.

Із збільшенням випадків інфікування та смертності в Італії, я почала щодня отримувати десятки телефонних дзвінків і сотні повідомлень у месенджер і на WhatApp від схвильованих рідних, друзів та знайомих.
Я завжди маю чим зайнятися наодинці сама з собою і час карантину для мене лише можливість правильно розподілити цей час”.

Lara Chekhranova – велика любителька не лише вилазок на природу, а загалом мандрів. До моря їй майже рукою подати. Біля води вона очищається енергетично. У гори любить їздити задля підтримання фізичної форми у русі. У цікаві історично-архітектурні місцевості для інтелектуального збагачення.

У час карантину наша співрозмовниця розробила власний план корисного проведення часу.

“Найперше, задля власної самоорганізації, я почала вести так званий щоденник дисципліни. Він організовує мене прокидатися в одну і ту ж годину, снідати, обідати і вечеряти в чітко встановлений час. Це дисциплінує знаходячись вдома, не бігати до холодильника численну кількість разів удень. І що найважливіше – підтримує імунну систему” – розповідає Лара.

Кожен ранок у неї розпочинається із кілька хвилинної гімнастики на підлозі і веселого, із підтанцьовками, приготування зеленого чаю з імбирем та лимоном.

“Для підтримання душевної рівноваги обов’язкова щоденна п’яти-десятихвилинна медитація. Медитація – це цілковита зупинка думок і мислення з концентрацією на внутрішніх відчуттях. Медитація розпочинається з правильного дихання: глибокий вдих (не менше 6 секунд) і вдвічі довший видих”, – продовжує наша співрозмовниця.

Лара багато років практикує йогу і як правильно медитувати знає не на словах. Проте у карантин вона не лише їсть, робить гімнастику, танцює і медитує. А й активно студією розмовники з іспанської та французької мови.

“Коли вірус піде собі далеко геть і життя знову налагодиться, я знову поїду у Париж. Аби не почуватися там інопланетянкою,
відновлюю і покращую свої знання французької мови”, – розповідає Лара Чехранова.

Та й це ще не все, на що вона витрачає свій карантинний час. Лара бере участь у всіх цікавих для себе безкоштовних у час карантину вебінарах і багато читає.

Йога – це не лише стан духу, але й впорядкований стиль життя.

“Позитивні емоції, келих вина для хорошого кровообігу та добрий гумор навіть у час пандемії ніхто не відміняв”, – завершує
свою розповідь Лара.

Коментарі