Останнім часом Вічне місто потерпає від незвичної проблеми – у столиці з’явилася величезна кількість кабанів, які поводять себе дуже нахабно. Мер міста не знайшла нічого кращого, як звернутися до прокуратури з заявою про відповідальність столичного регіону Лаціо за масову присутність кабанів у межах Риму. Про це пише газета La Repubblica та інші італійські часописи. Які події передували конфлікту?

Кабани у Римі – результат халатності регіонів

Саме так вважає Вірджинія Раджі, причому подібні меседжі вона неодноразово озвучувала владним структурам на периферії. Оскільки посадовці її не почули, мер Риму звернулася до прокуратури з проханням розібратися з кричущою ситуацією. У чому суть проблеми? Справа в тому, що дикі тварини нерідко прогулюються містом та поводять себе доволі зухвало – навіть були випадки, коли вони нападали на людей. Наприклад, у травні місяці зграя кабанів атакувала жінку, що вийшла із супермаркету з продуктами. Це сталося в одному з північних приміських територій Риму.

На думку мера італійської столиці, подібна ситуація склалася тому, що регіони не беруть під контроль розмноження дикої фауни та неправильно проводять господарську діяльність. У той час периферійна влада покладає відповідальність якраз на посадовців Риму.

Інформація до відома читачів: на території Італії нараховується більше двох мільйонів кабанів, причому після локдауну поголів’я збільшилося на п’ятнадцять відсотків. Дикі тварини спричиняють аварії на дорогах та іноді приносять неприємності місцевим жителям.

Коментарі