На фоні покращення епідеміологічної ситуації, у всякому разі в деяких регіонах планети, поступово для туристів відкриваються кордони багатьох країн. Італія не є виключенням – відсьогодні для громадян деяких держав Євросоюзу карантин по приїзді відміняється. Проте, це стосується не всіх країн світу.

Італія знову стане туристичним раєм

Італійський міністр охорони здоров’я Роберто Сперанца підписав наказ, згідно з яким в’їзд до Італії з країн Євросоюзу та зони Шенгену, а також Великої Британії та Ізраїля дозволяється без необхідності проходження п’ятиденного карантину. Водночас, той самий документ передбачає обмежуючі заходи по відношенню до приїжджаючих з Бразилії – вони навпаки продовжаться.

Також у постанові вказано, що до 30 травня в’їзд до Італії заборонений для осіб, які прибувають з Індії, Бангладеш та Шрі-Ланки. Проте громадяни Італії, у яких на руках буде тест на коронавірус, з цих країн в’їжджати на батьківщину можуть.

Постанова вийшла майже відразу після зустрічі міністра іноземних справ Луїджі ді Майо та Роберто Сперанци. Розмова йшла про відродження туристичного сектору країни та відновлення його повноцінної роботи на фоні епідеміологічної ситуації в Італії. Також до цього буде долучена програма експериментальних, абсолютно безпечних рейсів, де всі пасажири будуть перевірені на предмет захворювання Сovid-19.

Коментарі