Європа починає потихеньку відчиняти свої кордони для туристів. Італія у цьому сенсі теж не пасе задніх – у другій декаді травня на Апеннінах введуть локальні «зелені перепустки», які дозволятимуть подорожувати територією країни. Про це повідомив Маріо Драгі, виступаючи на зустрічі міністрів туризму Групи двадцяти у Римі.

Ласкаво просимо до Італії!

Батьківщина Леонардо да Вінчі, Данте Аліґ’єрі та Мікеланджело здавна вабить туристів. Але пандемія надовго закрила шлях до цієї прекрасної держави. І ось нарешті прем’єр-міністр Італії заявив, що наразі розробляються «зелені перепустки», які дозволять безперешкодно подорожувати будь-де на території країни. Посадовець наголосив на тому, що документ буде гранично прозорий і простий у використанні та гарантуватиме мандрівникам безпечне перебування на Апеннінському півострові.

За рахунок цієї ідеї Маріо Драгі та інші міністри розраховують підняти туристичну сферу Італії з колін у рекордні терміни. Можна навіть сказати, що прем’єр-міністр на вищевказаній зустрічі виступав у ролі промоутера та активно наголошував – Італія наразі є найбезпечнішим туристичним напрямком. Проте Массимо Гаравалья – міністр туризму, додав дьогтю у діжку оптимізму, заявивши, що даній сфері потрібно щонайменше два роки, аби прийти до тями.

Італійські зелені перепустки не будуть відрізнятися від європейських, а просто почнуть діяти дещо раніше. Вони також засновані на відмітці про вакцинацію або негативний результат ПЛР-тесту. Завдяки цьому документу місцеві жителі та іноземці зможуть відвідувати навіть червоні зони.

Коментарі