На теренах Італії в цьому місяці планують частково відкрити гірськолижні курорти, які не працювали з листопада у зв’язку з коронавірусною пандемією. Як кажуть, радість прийшла – звідки не чекали!

Жовті зони пожвавлюються

З 15 лютого гірськолижні траси, ймовірно, відкриють для відвідувачів у тих регіонах, що позначені жовтим індикатором, а це 15 з 20 областей Італії. У помаранчевих та тим більше червоних регіонах ситуація залишиться без змін – там вказані локації будуть зачинені.

Подібне рішення було прийнято у четвер урядовим Технічним науковим комітетом, який відповідає за консультації відносно коронавірусних обмежень. Проте, є й незгодні наприклад, місцева влада помаранчевих зон наполягає на відкритті гірськолижних трас з дотриманням достатнього рівня безпеки (носіння респіраторів і таке інше). Незважаючи на бажання поновити у своєму регіоні туристичну галузь, технічний комітет відхилив пропозицію адміністрації зон з підвищеним рівнем захворюваності.

Існує ще одна перепона: справа в тому, що на даний час діє заборона переміщення між регіонами без нагальної потреби. Уряду як мінімум доведеться зняти ці обмеження, адже люди просто не зможуть дістатися до омріяних курортів.

Коментарі