Це невеличке місто розташоване недалеко від Ріміні (10 км), на пагорбі, що зветься Colle Giove. За часів Римської Імперії там проходив шлях від Ріміні до Пяченца. 

Сантарканджело ді Романья почало активно розвиватися уже в середні віки, в часи правління сім’ї Малатеста (ми з ними трішки ознайомилися у нашій розповіді про Ріміні: ось посилання на відео і на статтю). Свою історичну ідентичність місто зуміло зберегти і в 1984 році здобуло статус «міста мистецтв». Варто зазначити, що такий статус в Італії не надають просто так. Щоб здобути таке визнання місто має мати багату історичну і культурну спадщину, а також відомих культурних діячів, що були родом звідти і зробили свій внесок у розвиток міста. Наприклад тут родився і проживав відомий в Італії поет, режисер та письменник Антоніо Ґуерра (Antonio Guerra). 

Сантарканджело ді Романья варто уваги, бо воно славиться також своїми підземними катакомбами, що були викопані під містом в епоху середньовіччя. Призначення тих катакомб історикам точно не відоме, та це ціла система лабіринтів, що простягається під містом. А ще, говорять, що саме тут започаткували вид вина Санджовизе (Sangiovese) бо його назва ніби то походить від словосполучення кров Джове (sangue di Giove), тобто гори на якій розташоване місто. 

Щоб ознайомитися візуально з містом і огорнутися в епоху середньовіччя, запрошую вас переглянути відео на каналі Українці в Італії. По бажанню можете залишити ваші побажання під відео і підписатися на канал. Мені буде дуже приємно. 

Італія. Сантарканджело ді Романья (Santarcangelo Di Romagna) – відчуй епоху середніх віків.

Що можна відвідати: 

  • Pazza Ganganelli 
  • Rocca Malatestiana
  • Grotte tufacee 

Як добратися: З Ріміні можна доїхати на автобусі номер 9 або власною машиною. Також регіональним поїздом.

Всім раджу по можливості відвідати це місто. Воно невелике, а отже пів для для прогулянок вам вистачить.

Коментарі